ÇORAP

Çorapta “Tedarikçi Ortağınız” olmayı hedefleyen NBB olarak, Tekirdağ Saray‘da, teknolojik olarak donanımlı üretim tesisimizde size çorap ve bacak giyim talepleriniz için sayısız teklif sunuyoruz. İleri teknolojilere verilen önem sayesinde yurt içi pek çok zincir mağaza ile olan işbirliğimiz ile yurt dışı pazarda da hızlı bir şekilde hızla büyüyoruz.

Tedarikçi Ortağınız NBB

Donanımlı üretim tesislerimizde, 50 yılı aşkın tecrübe birikimiyle üretilen çoraplarımız ile rekabetçi fiyat/kalite performansı, tüketicide bıraktığı kalite hissiyatı ve geniş model seçenekleriyle sektördeki liderliğini koruyan ürünlerimizle iş ortaklığımızı güvenle sürdürüyoruz.

Günde 8000 Çift Üzerinde Çorap Üretimi

42 bilgisayarlı (Lonati) makine donanımına sahip üretim kapasitemiz sayesinde sadece ihracat amaçlı, 8000 çift üzerinde günlük üretim yapabiliyoruz. NBB olarak düz, derbi, dokulu, bilgisayarlı tasarım, babet, diz üstü ve tayt gibi her türlü çorap ve bacak giyiminde yanınızdayız. Geniş çorap koleksiyonumuz ve özel etiketleme imkanlarımız ile istek ve taleplerinizde çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

NBB Çorap Modellerine Sahip Olmak İçin

Her gününüze eşlik eden günlük çorap modelleri, kombinlerinizin tamamlayıcısı külotlu çoraplar ve son zamanların favori çorabı olan babet çorap gibi binbir çeşit NBB çorap modeline loya.com.tr adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

NBB ürünlerini toptan satın almak için bizimle iletişime geçiniz.

Partnerlerimize sunduğumuz web tabanlı B2B sistemimize kayıt olarak, tüm güncel ürünlerimizi ve size özel fiyatlarını görüntüleme, sipariş verme, satın alma ve geçmiş işlemlerinizi kolayca hem mobil hemde masaüstü cihazlarınızdan yapabilirsiniz.