GECELİK

Gerekli hijyen koşullarının bilincinde olarak üretimi gerçekleşen gecelik - sabahlık ve takımlarda, NBB size yüzün üzerinde model ve yılların verdiği tecrübe ile üretilmiş kaliteli ürünler sunuyor. Saten, dantelli, dokuma ve tül gibi kaliteli kumaşların, farklı stil kesimler ve desenler ile birleştiği gecelik takımları NBB tecrübesi ile sizlerle.

Çözüm Ortağınız NBB’de Yüzlerce Model

Detay hakimiyetine önem verdiğimiz gecelikler, sabahlıklar ve takımlarda binbir çeşit modeli tüketicilerle geniş satış ağımız sayesinde ulaşılabilir kılıyoruz. Tüketiciye sunmuş olduğumuz dantelli gecelik modelleri, saten gecelik takımları ve dokuma gecelikler ile kadın giyim sektöründe 50 yıldır varolmanın gururu ve tecrübesiyle yüzün üzerinde farklı kumaşlarda modeli tedarikçilerimize temin ediyoruz.

Her Bedene Uyumlu Ayarlanabilir Askılar

Yüzlerce modeli her bedene uygun olarak üretiyor, ayarlanabilir askılar ile beden problemini ortadan kaldırıyoruz. Saten, dokuma ve dantelli başta olmak üzere özel kumaşlarda üretilen gecelik modellerini beden problemi yaşamadan güvenle satınalabilirsiniz.

NBB Gecelik Modellerine Sahip Olmak İçin

Favori NBB gecelik modellerinizi loya.com.tr adresinden seçebilir kapıda ödeme seçeneğimiz ile kolayca satınalabilirsiniz.

NBB ürünlerini toptan satın almak için bizimle iletişime geçiniz.

Partnerlerimize sunduğumuz web tabanlı B2B sistemimize kayıt olarak, tüm güncel ürünlerimizi ve size özel fiyatlarını görüntüleme, sipariş verme, satın alma ve geçmiş işlemlerinizi kolayca hem mobil hemde masaüstü cihazlarınızdan yapabilirsiniz.