EV GİYİM

İleri teknoloji makinelerle üretilen ev giyim modellerinde; viskon, jakarlı, saten ve kadife kumaşlar gibi kaliteli malzemeler kullanılarak kadın, erkek ve çocuk kategorisinde pijama takımları, gecelik/sabahlık takımları, ev aksesuarları gibi modellerin üretimini 50 yılı aşkın süredir biriktirdiğimiz tecrübe ile tüm hijyen koşullarının bilincinde olarak gerçekleştiriyoruz.

Viskon, Jakarlı ve Kadife Kumaşlar

Kaliteli kumaşlar kullanılarak profesyonel ortamlarda üretimi gerçekleştirilen ev giyim ürünlerimizde dilediğiniz kumaşı tercih edebilirsiniz. Kumaş seçeneklerimizden; saten kumaş, jakarlı kumaş, viskon ve kadife kumaşlar gibi özel kumaş seçeneklerimiz ile en moda iç giyim ürünlerini ve çorapları NBB ile keşfedebilirsiniz.

Hizmet ve Ürün Kalitesi

Tekirdağ Saray’da bulunan donanımlı üretim tesisimizde güncel modayı takip eden ekibimiz ve doğal yaşama zarar vermeyen ekoteks belgelerimiz ile ürün gruplarımızdan olan pijama takımları, gecelik - sabalıklar gibi ev giyim modellerini sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üretiyoruz.

 

NBB Ev Giyim Modellerine Sahip Olmak İçin

NBB’nin saten gecelik takımları, dantelli gecelikleri, şortu pijama takımları ve ev aksesuarları gibi ev giyimde ihtiyacınız olan modellere farklı renk seçenekleri ile loya.com.tr adresinden kolayca ulaşabilir, üretici garantisi ile güvenle satın alabilirsiniz. 

NBB ürünlerini toptan satın almak için bizimle iletişime geçiniz.

Partnerlerimize sunduğumuz web tabanlı B2B sistemimize kayıt olarak, tüm güncel ürünlerimizi ve size özel fiyatlarını görüntüleme, sipariş verme, satın alma ve geçmiş işlemlerinizi kolayca hem mobil hemde masaüstü cihazlarınızdan yapabilirsiniz.