PLAJ

Son teknoloji donanımlı makinelerle üretimi gerçekleştirilen mayo, bikini takımı, deniz şortu, sadece alt ve üst parçalar gibi plaj giyim modelleri; kadın, erkek ve çocuk olmak üzere her kategoride, 50 yılı aşkın süredir biriktirdiğimiz tecrübe ile tüm hijyen koşullarının bilincinde olarak üretiliyor. Hassasiyetin farkında olarak üretimi gerçekleşen NBB plaj giyim modelleri, her bedene uyumlu kalıp seçenekleri ve tesettür mayo modelleriyle her kesime hitap ediyor.

Tesettürlü Mayo - Haşemalar

Hedef kitlesini oldukça geniş tutan NBB, tesettürlü mayo - haşemaları ile her kesime hitap etmeyi başarıyor. Tesettür mayolarda kullanılan paraşüt kumaşları ve destekli - desteksiz modelleri ile plaj giyimde her kadına hitap ediyor.

Hizmet Kalitesi ve Kaliteli Üretim İmkanları

Tekirdağ Saray’da bulunan donanımlı üretim tesisimizde ileri teknojiler kullanarak, çevreye ve doğal yaşamı koruyan bir marka olarak; bikini takımları, mayo, deniz şortu ve tekli parçalar gibi plaj giyim modellerini hijyenik ve sağlıklı ortamlarda üretiyoruz.

NBB Plaj Giyim Modellerine Sahip Olmak İçin

Plaj giyimde ihtiyacınız olan ürünleri loya.com.tr adresinden kolayca seçebilir, tek tıkla satın alabilirsiniz.

NBB ürünlerini toptan satın almak için bizimle iletişime geçiniz.

Partnerlerimize sunduğumuz web tabanlı B2B sistemimize kayıt olarak, tüm güncel ürünlerimizi ve size özel fiyatlarını görüntüleme, sipariş verme, satın alma ve geçmiş işlemlerinizi kolayca hem mobil hemde masaüstü cihazlarınızdan yapabilirsiniz.