İÇ GİYİM

İç giyim ürün grubunda bulunan sütyen takımları, atlet ve külotları sağlıklı ve hijyenik ortamlarda, farklı kumaş ve doku seçenekleri ile yılların verdiği tecrübemiz beraberinde üretiyoruz. Seçeneklerini oldukça geniş tuttuğumuz sütyenlerde; basic sütyen, bralet sütyen, büstiyer, destekli ve desteksiz sütyen olmak üzere birçok modelleriyle ürün yelpazemizi her geçen gün genişletiyoruz.

Balenli, Destekli - Desteksiz ve Push Up Sütyenler

Yüzlerce modeli bulunan sütyen gruplarında model seçeneklerimizi olabildiğince fazla tutarak, güncel modanın takibinde ürünleri tüketiciye sunuyoruz. Kaliteli kumaşlar, destekli - desteksiz modeller, kaplı - kapsız seçenekler, balenli - balensiz sütyen ve fantezi kesim, üçgen kesim gibi farklı kesim stilleri ile yüzlerce sütyenin üretimini gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Üretim, Güvenli Ödeme ve Teslimat

İstanbul Avcılar’da bulunan donanımlı üretim tesisimizde +500’ü aşkın personelimiz ile birlikte hijyenik bir ortamda kaliteli üretimi gerçekleştiriyoruz. İnternet sitemizde bulunan online güvenli ödeme sistemimiz ve hızlı teslimatımız ile teknolijiden faydalanarak ürünlerini satıcıya güvenle ulaştırıyoruz.

 

NBB İç Giyim Modellerine Sahip Olmak İçin

NBB’nin favori iç giyim modellerine sahip olmak için yapmanız gereken tek şey loya.com.tr adresini ziyaret edip, en çok sevdiğiniz modeli sepetinize eklemek!

NBB ürünlerini toptan satın almak için bizimle iletişime geçiniz.

Partnerlerimize sunduğumuz web tabanlı B2B sistemimize kayıt olarak, tüm güncel ürünlerimizi ve size özel fiyatlarını görüntüleme, sipariş verme, satın alma ve geçmiş işlemlerinizi kolayca hem mobil hemde masaüstü cihazlarınızdan yapabilirsiniz.