HAKKIMIZDA

NBB, Arıcı Tekstil markadısır.

Giyim sektöründe 50 yıldan fazla üretim deneyimimiz ile uzun yıllardır Türkiye’de güvenilir bir çorap ve bacak giyim üreticisi olan NBB olarak, koşulsuz müşteri hizmeti ve rekabetçi fiyatlar ile kendimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

NBB

Vizyon

Çorapta “Tedarikçi Ortağınız” olmayı hedefleyen NBB olarak, Tekirdağ Saray’da ve İstanbul Avcılar’da, teknolojik olarak donanımlı üretim tesisimizde size çorap ve bacak giyim talepleriniz için sayısız teklif sunuyoruz. İleri teknolojilere verilen önem sayesinde yurt içi pek çok zincir mağaza ile olan işbirliğimiz ile yurt dışı pazarda da hızlı bir şekilde hızla büyüyoruz.

NBB’nin rekabetçi fiyat/kalite oranı, hizmet kalitesi ve kaliteli üretim imkanlarından faydalanmak isterseniz sizin de içiniz rahat olsun.

Misyon

42 bilgisayarlı (Lonati) makine donanımına sahip üretim kapasitemiz sayesinde sadece ihracat amaçlı, 8000 Çift üzerinde günlük üretim yapabiliyoruz. NBB olarak düz, derbi, dokulu, bilgisayarlı tasarım, babet, diz üstü ve tayt gibi her türlü çorap ve bacak giyiminde yanınızdayız. Geniş çorap koleksiyonumuz ve özel etiketleme imkanlarımız ile istek ve taleplerinizde çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.